Apartamento La Princesita

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Fuengirola te genieten, verblijf in Apartamento La Princesita Fuengirola van 60 m², gelegen op slechts 1 km van het Parque Fluvial en op circa 5 minuten te voet van de Rio Fuengirola Voetgangersbrug. Bij het strand 1-slaapkamer appartement kunnen gasten loungen bij een buitenzwembad of een bezoek brengen aan het Castillo Sohail, dat binnen 9 minuten wandelen ervandaan ligt.

    Het winkelcentrum Miramar ligt op maar 1,1 km hier vandaan, terwijl de Dunnes Stores een paar momenten van het appartement is. Maak een rustige wandeling van 15 minuten naar het hart van het stadscentrum van Fuengirola.

    Als gasten verblijven in Apartamento La Princesita, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning en een wasmachine. Geniet van het comfort van een badkamer in het 1-badkamer appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een douche.

    Het biedt een complete keuken, die een oven en een vaatwasser aanbiedt. Fuengirola treinstation bevindt zich op 20-minuten loopafstand tot deze strand accommodatie. Geniet van uw verblijf op een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerESFCTU0000290380001187580000000000000000VFT/MA/400198,VFT/MA/40019

    Kameropties bij Apartamento La Princesita Fuengirola

    Als gasten verblijven in Apartamento La Princesita, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning en een wasmachine. Geniet van het comfort van een badkamer in het 1-badkamer appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento La Princesita Fuengirola Voorzieningen foto Apartamento La Princesita Fuengirola Buitenkant foto Apartamento La Princesita Fuengirola Keuken foto Apartamento La Princesita Fuengirola Faciliteiten foto Apartamento La Princesita Fuengirola Buitenkant foto Apartamento La Princesita Fuengirola Kamer foto Apartamento La Princesita Fuengirola Buitenkant foto Apartamento La Princesita Fuengirola Voorzieningen foto Apartamento La Princesita Fuengirola Zakenleven foto Apartamento La Princesita Fuengirola Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento La Princesita Fuengirola

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento La Princesita Fuengirola

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand Apartamento La Princesita?
      Dit strand Apartamento La Princesita heeft een oppervlakte van 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento La Princesita Fuengirola